האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

רנמה עיצוב אתר, איפיון ופיתוח

הדמית מחשב לאתר רנמה

חברת רנמה בבעלות ד״ר עינת גלזר ושמוליק קרמונה, הינה חברה העוסקת בהדרכה וייעוץ. החברה מספקת את שירותיה לחברות המובילות בישראל בתחומי הבנקאות, פיננסים, ביטחון, ביטוח, רפואה וכו׳. פעילות החברה מתבצעת ברמת הייעוץ הפרטני, המחלקתי או כלל החברה. השפה העיצובית לאתר רנמה, באה להדגיש את תחומי העיסוק של החברה תוך מתן דגש על בעלי החברה וקהל היעד.

www.renma.co.il
איפיון שיווקי לאתר רנמה

בתהליך איפיון האתר, הוגדרו הצרכים השיווקים של רנמה וכיצד הם יבואו לידי ביטוי בעיצוב אתר החברה. ההדגשים הם:
הבלטת בעלי החברה: בעלי החברה הינם מוכרים בתקשורת ולאו דווקא מתקיים הקשר בינהם ובין רנמה.
הדגשת מגוון הפעילות של רנמה: קהל הלקוחות הקיים של רנמה לא תמיד מכיר את מגוון הפעילויות של רנמה, מכיוון שהם נחשפו לפעילות בה הם בחרו. לכן קיים הצורך לפרוש בפניהם את שאר הפעילויות של החברה שיוכלו להשתמש בהן בעתיד.
קבלת לידים מהאתר: האתר, מלבד היותו פלטפורמה לפרישת מגוון פעילויות החברה, קישורים לתקשורת, המלצות וכו׳, נועד גם לייצר הפניות ליצירת קשר ע״י לקוחות פוטנציאלים. 

הפתרונות העיצובים באתר הם:
יצירת תפריט מדורג: שימוש בתפריט מדורג, כאשר הפעילויות של החברה בחשיבות עליונה ולכן מיוצגות ע״י שימוש בתמונות.
קהלי יעד: כל הפעילויות של החברה מוצגים גם ע״פ לקוחות היעד, כך שפעילות מופיעה גם ע״פ התחום שלה (כגון: הרצאות, סדנאות וכו׳) וגם ע״פ קהל היעד שלה.
המלצת לקוחות: המלצות לקוחות החברה מופיעות ע״י הטמעת ההמלצה כפי שהופיעה ברשת החברתית. ההמלצה מופיעה כ-ifarme על מנת להדגיש את אמינות הממליץ.
טופס ליד: בכל עמוד פעילות באתר, מופיע טופס ליד ליצירת קשר. כותרת הטופס נלקחת באופן אוט׳ מהכותרת של העמוד, ע״פ הרציונאל ״אני מעוניין בפרטים נוספים על (שם הפעילות)״. בטופס הליד אף מופיעים פרטי קשר טלפוני וכן קישור לרשתות החברתיות בהן פעילה החברה.