האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

ריהוטיםUI UX, איפיון עיצוב ופיתוח אתר

עיצוב אתר ריהוטים

ריהוטים הינה חנות מובילה בבעלות המעצב יוסי ברקוביץ. ריהוטים מעצבים ומייצרים את הרהיטים כמו כן מייבאים פרטי ריהוט משלים. עיצוב אתר החברה נעשה מתוך רצון לתת דגש לאיכות המוצרים ולבסס את החברה כמובילה ב- home-styling.

https://rihutim.com
האפיון השיווקי ועיצוב האתר

בתהליך האיפיון עלה הצורך למיצוב החברה כמובילה בתחום ה-home-styling בישראל. ​חשוב היה להדגיש, כי המוצרים אינם מוצרי מדף, אלא מוצרים מעוצבים, עיצוב יחודי.

הדגשים שיווקיים של האתר:
חיזוק הבידול של המותג - לצורך זו הובלט תפקידו של בעל החברה והובלתו לחזית המותג ע״י שימוש בתמונה, והבלטתו כמנטור בעמוד הבית ויצירת תוכן המסביר את תהליך העיצוב.
איכות המוצרים - על מנת להדגיש את הרמה הגבוהה של המוצרים, נבחרו צילומים של מוצרים בתקריב. כל זאת על מנת להדגיש את רמת הגימור הגבוהה של המוצר.
נגישות המידע - הצורך להנגיש את המידע בצורה פשוטה לגולש, נפתרה ע״י שימוש ב-2 רמות של קטגוריות ראשיות. קטגוריות של מוצרים (שהן מודגשות) וקטגוריות תוכן שהן פחות בולטות.
שימוש בטלפון סלולרי - באתר ניתן דגש מיוחד על גלישה סלולרית שתהייה מהירה וכן מתן פתרונות לגולש הסלולרי כגון: שימוש בכפתור ניווט לחנות וכפתור ליצירת קשר טלפוני מהיר.
קהל היעד - על מנת לחזק את התקשורת העתידית עם קהל היעד של האתר, ניתן דגש מיוחד לאדריכלים ומעצבים וכן טופס ליצירת קשר עתידי באמצעות דיוור.