האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

חזי בנקעיצוב אתר ופיתוח

הדמיה ע״ג מחשב בנית אתרים לחברת חזי בנק

חזי בנק הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום ה- home styling בישראל. בתהליך בנית אתר החברה הודגשה הרמה הגבוה של מוצרי החברה. לחזי בנק קיים סניף אחד והוא בבני ברק. הקווים העיצובים היוקרתיים של החברה היווה קו מנחה מרכזי בעיצוב אתר החברה.

איפיון שיווקי ועיצוב אתר

בתהליך איפיון אתר חברת חזי בנק הדגשנו מספר נושאים מרכזים:
מיתוג החברה: חזי בנק היא מהחברות האיכותיות בישראל אשר מיבאת את המוצרים המתקדמים ביותר בעולם לקהל בישראל.
קהל היעד: הגדרת קהל היעד של החברה הינה שלב מרכזי באיפיון ולאחר זאת עיצוב אתר החברה. בחזי בנק האדריכל הוא במרכז ולכן הוא קהל היעד המרכזי. האדריכל הוא המגשר בין החברה ובין לקוח הסופי.
חנות החברה: לחזי בנק ראיה יחודית בתחום ה- home styling בישראל. לחברה חנות אחת והיא חלון ראווה של מוצרי החברה. העדפה הברורה של חזי בנק ביצרת חנות בודדת אחת ע״ג פתיחת סניפים בכל הארץ ולכן האתר צריך להיות כטריגר להגהה לחנות החברה.

בתהליך עיצוב אתר חזי בנק הודגשו מספר נושאים:
ויזואליות האתר: חברת חזי בנק שמה דגש מרכזי על עיצוב כחלק מתפיסת העולם המובילה את החברה. בכל האתר מופיעות רק תמונות של home styling כאשר המוצרים של החברות המיובאות מופיעות בתמונות. בבחירת התמונות יש דגש על רמת צילום התמונות. המוטיב הויזואלי שהווה קו מנחה בעיצוב האתר הוא שהתמנות הן המרכז לכן צריך לתת להן ״לדבר״ תפיסה זו הינחתה את עיצוב אתר חזי בנק.
ניווט ויזואלי: אתר חברת חזי בנק רווי מידע אבל בכניסה הראשונה לאתר החברה הדגשנו מספר מוצמצם את של קטגויות מכלל האתר (דבר שמשתנה בהמשך הגלישה באתר)
הקטגויות שנבחרו הן:
Lifestyle - כניסה לתיקי עבודות של מעצבים ואדריכלים. קטגוירה זו גם נותנת במה לאדריכל וגם נותנת פתח ל״אני מאמין״ של חזי בנק.
Products - קטגוריה המכילה חלק ניקח המתחומים של המוצרים שחזי בנק מיבאת. קטגוריה זו לא בנויה כאתר מוצרים רגיל אבל תרשים הזרימה של הקטגויה נותן הצצה לכל התחומים של המוצרים הנמכרים בחנות החברה. 
Projects - קטגוריה המכילה כל רשימת הפרויקטים שחזי בנק משתתפת בהן. בבחירה קטגויה זו הודגש גם הרשימה של הפרויקטים שהיא משמשת כפרויטפוליו של חזי בנק כלפי לקוח פוטנציאלים (חברות) וגם נותנת לרוכשי הדירות בבפרויקטים אפשרות לראות המוצרים שמגיעים כ״סטאנדט קבלן״ בפרויקט ואף את אפשרויות שידרוג המוצרים בפרויקט.
Video - קטגויה המציגה סרטוני וידאו של מותגים שחזי בנק מייבאת. בכניסה לקטגוירה זו מתקיימת הצצה למגוון המוגים שקיימת בחנות החברה.
Outlet - הבחירה בקטגויה זו קיימת ההצהרה של חזי בנק ״אנחנו מוכרים לא רק מוצרים לעשירים״ ואתם יכולים למצוא בחנות גם את המורים שיתאימו לכס שלכם.