האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

י.ד. שחקים - XCMGאיפיון , UI/UX, עיצוב ופיתוח אתר

י.ד. שחקים - XCMG - תמונה ראשית

י.ד. שחקים היבואנית הרשמית בישראל של ענקית הצמ"ה XCMG. חברת XCMG vht חברה שמקורה בסין. חברת XCMG היא החברה הרביעית בגודלה בעולם בציוד צמ״ה. האתר עוצב ע״פ ערכי המותג תוך תרגומו לקהל הישראלי וחשיפת החברה בפני לקוחות ישראליים.

https://shehakim.com
איפיון UI/UX ועיצוב האתר

בתחילת איפיון האתר הוגדרו שני קהלי יעד עיקריים:
קהל חדש שאינו מכיר את המוצר או נחשף עליו לראשונה - על מנת ליצור היכרות עם המוצרים, ניתנים מירב ההסברים התכנים, תוך שימוש בסרטונים והסברים טכנים על רמת המוצרים, רמת השירות של הנציג בישראל וכו׳. לכל אורך האתר, קיים טופס ליד נגיש לגולש על מנת ליצור קשר מידי עם אנשי השיווק של החברה. כמו כן האתר תורגם לערבית מתוך הבנה והיכרות של הלקוחות הפוטנציאלים למוצרי החברה.
לקוח קיים - על מנת להעמיק את תודעת השירות הגבוה של נציג החברה בישראל ולאפשר מידע רחב למשתמש. הוסרט לאתר סרטון הסבר שימוש, טיפול שוטף בתקלות, הסברים טכנים וכו׳. כל זאת על מנת לאפשר ללקוח הקיים גישה למידע ולאנשי שירות מכל מקום.

בתהליך האיפיון הוגדר דגש מיוחד על שימוש פשוט באתר, הנגשת המידע בצורה מיטבית, הן ללקוח הקיים והן ללקוח החדש. שימוש בפשוטות ברמת השפה והדגש על אתר מקצועי לאנשי מקצוע בתחום ואנשי רכש מתוך חברות גדולות. 
איסוף לידים - לכל אורך האתר קיים טופס איסוף לידים ללקוח הפוטנציאלי וגירסת הדסקטופ. הטופס הינו טופס צף שמופיע לכל אורך עמוד התוכן. בגירסת הטלפון הנייד של האתר ניתן ליצור קשר מידי עם נציג החברה.