האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

כיתןUI UX, איפיון עיצוב ופיתוח אתר

עיצוב אתר סחר כיתן

כיתן הינו מותג ותיק המתמחה בעיצוב, פיתוח וייצור מוצרי טקסטיל הנמכרים בארץ ומחוצה לה כבר שנים רבות. אתר החברה נועד להנגיש את מוצרי החברה ולאפשר מכירה מקוונת למוצריה. עיצוב אתר כיתן נעשה ע״פ הקו העיצובי של החברה הקיים בכל סניפי הרשת ובכל הפירסומים שלה.

https://www.kitan.co.il
אפיון שיווקי ועיצוב האתר

בתהליך האיפיון השיווקי של אתר כיתן, הודגשו הצרכים השיווקיים היחודיים של החברה ע״פ מוצרי החברה. על מנת לענות על כל הצרכים השיווקיים של האתר פותחה מערכת ניהול ייחודית ומותאמת לכיתן.

המבצעים באתר: כל המוצרים באתר הינם במבצע, לכן אין מחיר ״רגיל״ וכל המוצרים הינם בהנחה ייחודית לאתר. כל מחירי האתר מודגשים.
הדגשת הצד הויזואלי של המוצרים: מוצרי כיתן הינם מוצרים שהויזואליות והפאן העיצובי בהם מאוד חשוב. לצורך זה פותחה מערכת המאפשרת בחירת מספר מוצרים מצילום תדמיתי. את המוצרים ניתן לרכוש באופן ישיר ע״י לחיצה על גבי המוצר מעמוד הבית. 
המוצרים הייחודים: בכיתן קיימים מוצרים שהינם ייחודים כגון: מגבות לוגו (סט מגבות). מוצרים אלה ניתן לרכוש כבודדים, אך לחברה קיים רצון לקדם את הרכישה של סט. לכן לצורך זה פותחה אפשרות של רכישה בעמוד מוצר ובלחיצת כפתור אחת רכישה של מספר מוצרים שונים מאותו סט. פיתרון זה הינו ייחודי לאתר.
רכישה באמצעות שימוש בטלפון סלולרי: בעקבות עליה מתמדת במספר הגולשים בטלפונים הסלולרים, בעיצוב האתר ובפיתוחו הושם דגש מיוחד עבור רכישה נוחה ופשוטה בטלפון סלולרי.
רישום לדיוור: על מנת להגדיל את רשימת הדיוור העתידית של החברה, פותחה לאתר מערכת המאפשרת קבלת הנחה בעת הרישום לדיוור.