האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

מבט לתושב - מערכת קשר
לתושב בשעת משבר (כגון: קורונה)
עיריית ירושלים - Ness AT
איפיון, UI UX ופיתוח צד משתמש

מבט לתושב - מערכת קשר  <br> לתושב בשעת משבר (כגון: קורונה)<br> עיריית ירושלים - Ness AT - תמונה ראשית

Ui ו-Ux עבור מערכת מבט לתושב שמשמשת את עיריית ירושלים. החברה המזמינה את הפרויקט והמפתחת של הפרויקט היא Ness Technologies. המערכת הינה מערכת יחודית לעיריית ירושלים ומשמשת עבור קשר רציף בין העירייה לתושב. המערכת אופיינה מתוך רצון לתת מענה לשירותים של עיריית ירושלים לתושבים, במטרה לשפר את רמת מודעות השירות והקשר בין התושב והגורמים השונים בעירייה. המערכת נוצרה בשלב ראשוני לניהול פרויקטים בשעת משבר, כגון: קשר עם חולי קורנה מבודדים, קשר עם קבוצות אוכלוסיה בגיל השלישי, קשר עם אוכלוסיית רווחה בזמן סגר, וכו׳.

Ui Ux למבט לתושב

המערכת אופיינה ותוכננה על מנת לתת מענה לאנשי המקצוע בעיריית ירושלים ליצירת קשר רציף עם תושבי העיר וניהול מבצעים מול התושבים. למבצעים קיימים מספר מקורות מידע: מידע ממקורות העירייה, קובץ אקסל חיצוני (ממשרד הבריאות, משרד הפנים, משרד הרווחה וכו׳).
השימוש במערכת ליצירת מבצעים ע״י מספר משתמשים:
יוצר המבצע: הגוף המנהל את המבצע בעירייה 
מנהל המבצע: המנהל בפועל של המבצע, הוא אשר מגדיר את כלל הפרטים למבצע, יצירת שדות לטפסים, קביעת קהלי יעד, הגדרת הצרכים והמענים לתושב וכו׳.
טלפן/נית: הוא נציג/ה של העירייה כלפי התושב. איש הקשר  עם התושב וזה שמתעד את הצרכים של התושב. מוודא את הפרטים האישיים שלו, מנסה לתת מענה לצרכים נוספים וכו׳. ניתן דגש מיוחד לרמת התיעוד של השיחה לתושב וכן שיחות חוזרות.
איש השטח: נציג העירייה המגיע לבית התושב במקרה הצורך למתן תרופות, סלי מזון או תמיכה נפשית.