האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

עינייםUI UX, איפיון עיצוב ופיתוח אתר

עיצוב אתרים תדמיתיים לרשת עיניים

״עיניים - המרכז הרפואי ד״ר לווינגר״, הינה רשת המרכזים הרפואיים הגדולה בישראל בתחום הסרת משקפיים, תיקון הראייה וטיפולי עיניים למגוון מחלות. לרשת קיימים חמישה מרכזים רפואיים ברחבי הארץ. איפיון ועיצוב אתר החברה הרשת הוגדר בשלב ראשוני כמקור עיקרי של החברה לקבלת לידים. בידול החברה נעשה ע״י מיתוגה כחברה המקצועית ביותר בתחומה בארץ. עיצוב האתר נועד להציג אתר אינפורמטיבי, המספק את כל המידע הרלוונטי לו זקוק הלקוח. בנוסף למידע, באתר ישנו טופס לתאום פגישה, נגיש בכל אחד מעמודי האתר.

www.enaim.co.il
אפיון הצרכים השיווקיים ועיצוב האתר

אתר ״עיניים״ מהווה את הבסיס השיווקי של החברה והמקור המרכזי לפניות לחברה (לידים). עיצוב אתר החברה והאיפיון מדגישים את המיצוב של החברה כמובילה בתחומה וכאוטוריטה מקצועית.
מבנה האתר מחולק לשלושה איזורי תוכן עיקריים:
חלק עליון: בחלק זה מופיע סרגל הניווט. איזור זה מחולק לשתי קטגוריות,
קטגוריות ראשיות: הן הקטגוריות המרכזיות להן אנו מכוונים את הגולש.
קטגוריות משניות: התוכן באתר שאנו מעוניינים שיופיע כקטגוריה בכל האתר אבל התוכן הינו משני ולא מרכזי באתר.
חלק מרכזי: בחלק זה מופיע כל התוכן של העמוד בכל האתר. על מנת להגדיל את כמות הלידים מהאתר, מופיע בכל עמוד טופס לקבלת ליד.
חלק תחתון: בחלק זה מופיע חלק מעץ המבנה של האתר על מנת לאפשר קישור ישיר לקטגוריות האתר. החלק זה קיימים קישורים לרשתות החברתיות של החברה.

 

פיתוח מערכת ניהול התוכן

לאתר עיניים פותחה מערכת ניהול תוכן יחודית, שאופיינה ע״פ עיצוב האתר ואיפיון האתר. איפיון מערכת ניהול התוכן כללה את הצרכים הבאים:
אתר רב שפתי - לאתרי עיניים מחוברים מספר אתרים בשפות שונות. לכל אתר מבנה קטגורי שונה ותכנים שונים.
ניהול רופאים - יצוג הרופאים באתר מהווה חלק מאוד חשוב בשיווק האתר, מתוך צורך להדגיש את הרמה המקצועית הגבוהה של עיניים. ניהול פרטי הרופא, בעמוד אחד. בעמוד זה ניתן לקשר לכל הקטגוריות שהרופא יופיע בהן, כגון: אוסף רופאים, עמוד הבית, פורום וסניף.
ניהול סניפים - מתוך עיצוב אתר החברה והרגלי הגולשים עלה הצורך בקבלת מידע על הסניף הקרוב למקום מגורים. במערכת הניהול מפורט לכל סניף, מיקומו, הכנסת מפה המציינת את מיקומו, הוספת לחצן וייז לקישור לאפליקציה אשר תופיע רק בטלפונים הסלולרים.
הוספת סרטוני וידאו - חלק ניכר מהתכנים הקיימים באתר, מועבר בצורת סרטון וידאו, לכן פותח תוסף לאתר המאפשר הטמעת סרטוני וידאו מערוצים שונים בפשטות.
ניהול לידים - לאתר עיניים פותחה מערכת ניהול לידים, המאפשרת ניתוח פשוט של קבלת הליד. במערכת זו קיימת היכולת של בחינת התוכן ביחס לקבלת הליד (מאיזה עמודים מגיע הליד) ואמצעי הגלישה של הגולש טלפון סלולרי / טאבלט / דסקטופ.
ניהול הפניות 301/302 - על מנת לשמור על המיקום הגבוה של האתר במנועי חיפוש, בזמן העלאת האתר פותח תוסף המאפשר לחברת קידום האתר לנהל את הפניות 301/301 בצורה עצמאית.