האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

אופק מתא״םעיצוב אתר, אפיון ופיתוח

עיצוב אתרים לאופק מתא״ם - עמוד הבית

אופק מתא״ם הינה חברה המסייעת לסטודנטים הניגשים למבחן המתא״ם (מבחן לקבלה ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה). קהל היעד של האתר הינו קהל צעיר ברובו, בקבוצת הגיל עשרים פלוס, עם יתרון מספרי לנשים. מדובר בקהל מעודכן טכנולוגית. עיצוב אתר החברה נועד לחזק את הצרכים השיווקיים של החברה ולהגדיל את מספר הלידים מהאתר.

www.ofek-mitam.com
עיצוב אתר ואפיון הצרכים השיווקים

תהליך איפיון האתר, התחיל בהגדרה די פשוטה של קהל היעד, שהוא קהל המחפש פתרון ועזרה בהכנה למבחני המתא״ם. כמו כן, די ברור שקיים מתחרה בודד אחד במתן שירות זה.
ההגדרה המידית של האתר והצורך הוא, בגיוס לידים לחברה ואף כבסיס אינפורמטיבי לסטודנטים הקיימים.
בשלב ראשוני נבחנו מילות החיפוש הרלוונטיות בתחום ומה תדירות החיפוש של ביטויים אלה במנועי החיפוש. לאחר סיום שלב זה החל להתהוות תרשים הזרימה של האתר ו״עץ הקטגוריות״ של האתר אשר יהווה בהמשך את הבסיס לעיצוב אתר החברה.
יצירת לידים: לכל אורך האתר קיים קישור לשאלון ״בחן את עצמך״. שאלון זה מבוסס על שאלות הלקוחות ממבחן המתא״ם ובכך מאפשר ללקוח הפוטנציאלי הצצה למבחן.
העצמת מעמד המדריך: המדריך הוא אחד המדדים החשובים בבחירת מוסד הלימודים. עיצוב האתר נעשה מתוך הדגשת מעמד המדריך ויצירת עמוד יעודי לכל מדריך ואף יצירת קשר ישיר עמו.
עמוד כיתה (קורס): בעיצוב האתר ניתן דגש על עיצוב עמוד הכיתה. בעמוד זה ניתן לראות את הסיליבוס ע״ג לוח שנה (ניתן לשמור אותו בלוח שנה אישי של כל סטודנט), פרטי המדריך, אפשרות להרשמה לכיתה (במידה ויש עדיין מקום פנוי) וקישור למיקום הקורס.

עיצוב אתר החברה נותן דגש על המבנה הקטגורי, ע״י יצירת אבחנה בין קטגוריות ראשיות חשובות ללקוח הפוטאנציאלי ובין קטגוריות ראשיות פחות חשובות. האבחנה העיצובית בין שתי הקטגוריות נעשתה בבחירת גודל הגופן, צבע הגופן ומיקומו בראש העמוד.

הפתרון הטכנולוגי - פיתוח מערכת ניהול התוכן לאתר

לאתר אופק מתא״ם פותחה מערכת ניהול תוכן יחודית ע״פ הצרכים שנקבעו באיפון האתר ועיצוב האתר. מערכת הניהול מאפשרת כניסה מדורגת של משתמשים במערכת:
כניסת מנהלת האתר: כניסה זו מאפשרת כניסה לכל איזורי הניהול של האתר, כולל צפיה ושמירת הלידים המתקבלים מהאתר.
כניסת מדריכים: כניסה זו מאפשרת לכל מדריך להיכנס לאיזור היעודי לו וע״פ הכיתה לה הוא שוייך. באיזור זה המדריך יכול לשלוח מיילים לכל הסטודנטים שלו בכיתה, לעלות הודעות בעמוד כיתה, ולנהל את הסילבוס של הכיתה הרלוונטית.

בנוסף פותחה לאתר מערכת ניהול שאלות ותשובות ע״פ דוגמאות שאלות ממבחני מתא״ם כאשר בסיום המבחן מתקיים סיכום של התוצאות וע״פ התוצאות של הנבחן/ת מוגשות לו/ה המלצות להמשך.