האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

נתן יוכל סוכנות לביטוחאפיון, פיתוח ועיצוב אתר

עיצוב אתר לסוכנות ביטוח נתן יוכל

״נתן יוכל״ הינה סוכנות לביטוח מהוותיקות בישראל, הפועלת משנת 1950. הסוכנות הינה סוכנות ותיקה ומשפחתית העוסקת בעיקר במתן שירות לחברות ועסקים. עיצוב אתר הסוכנות נועד להדגיש את הניסיון הרב של החברה תוך מתן דגש על קידום האתר במנועי חיפוש לצורך קבלת לידים.

www.nathan-yochel.co.il
אפיון שיווקי ועיצוב אתר

באיפון האתר של סוכנות הביטוח ״נתן יוכל״ הוגדרו קווים מנחים שהם היוו את הבסיס לאיפיון האתר ועיצוב האתר.
פניה לחברות ועסקים - על מנת להדגיש שהסוכנות בעיקר פונה ללקוחות עיסקיים נעשתה חלוקה קטגורית באתר ע״פ סוג הלקוח, מלבד החלוקה ע״פ סוג הביטוח.
בחלוקה זו הודגשו קהלי היעד של הסוכנות.
מתן פיתרון כולל של ביטוחים ללקוח - לכל סוג לקוח באתר קיימת הפניה לסוגי הביטוח שעשויים לעניין אותו. קיימים אותם סוגי ביטוח שעשויים להתאים ללקוחות שונים, במקרה זה הם יופיעו במספר קישורים שונים.
חיפוש מידע קל ופשוט - בעמוד הבית של האתר האימג׳ המרכזי מפנה לחיפוש פוליסת ביטוח המעניינית את הגולש כל זאת על מנת לקצר לו את זמן החיפוש באתר.
קבלת ליד מהאתר - בכל עמוד באתר יש טופס יעודי לקבלת ליד, כאשר ההפניה מהטופס מתבצעת באופן אוט׳ מהכותרת של העמוד. בנוסף בגירסת המובייל של האתר קיים כפתור וואטצאפ לתקשורת ישירה לבעל סוכנות הביטוח, לטלפון האישי שלו.
שירות לקוחות כמוטיב מרכזי בחברה - שירות הלקוח מהווה אבן פינה מרכזית בסוכנות ״נתן יוכל". באתר יש מידע רב הנועד לתת מענה ללקוח בהגשת תביעות וכו׳ לחברות הביטוח.