האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

בית מרקחת נאות שושניםעיצוב אתר, איפיון ופיתוח

תמונה המיצגת של עיצוב עמוד הבית באתר

בית המרקחת נאות שושנים הינו בית מרקחת מהמובילים והותיקים בישראל בתחום ההומאופתיה. עיצוב אתר בית המרקחת נעשה מתוך רצון לאפשר נגישות ללקוח הפוטנציאלי לבית המרקחת ולהגדיל את המודעות לבית המרקחת ע״י קידום אורגני בגוגל.

www.neot-shoshanim.co.il
איפון שיווקי ועיצוב האתר

בתחילת תהליך האיפיון עלה הצורך המידי בהגדלת המודעות לבית המרקחת תוך מתן דגש על היחודיות של בית המרקחת מעבר להיותו בית מרקחת שכונתי.
לצורך זאת הוגדרו הצרכים של בית המרקחת, שיהווו את הבסיס לעיצוב אתר בית המרקחת.
יחודיות: בית המרקחת נאות שושנים יחודי בהיותו בית מרקחת הומאופתי הרוקח ע״פ מרשמים ממטפלים הומאופתים ובנוסף מייצר מוצרים יחודים. בנוסף בית המרקחת פועל בקהילה כבית מרקחת המספק גם תרופות קונבציונאליות.
קהל היעד: הגדרת המשתמשים מהווה שלב מכריע באיפיון האתר ולאחר זאת בשלב עיצוב אתר בית המרקחת. באתר נאות שושנים קהל היעד העיקרי הוא המטפל ההומאופתי, למרות שהוא לא זה שיגלוש באתר, אבל חשובב לו לייצר את הסביבה הנוחה על מנת שיפנה את המטופל שלו לקבל מרשם דרך האתר.
לצורך זאת פותחו באתר: 1. אינדקס מטפלים הומאופתים: איזור בו המטפל יכול להירשם ואף לפרסם את עצמו. 2. טופס יחודי להזמנת מרשם הומאופתי ע״פ מרשם.
הדגשת בעלי בית המרקחת: לאורך השנים רמי ורותי שילה מוכרים בתחום ההומאופתיה בישראל. באתר שמנו דגש על היותם מנטורים בתחום, כאשר הם מהרוקחים החשובים והמובילים בתחום בישראל. דגש זה היווה בסיס בתהליך עיצוב אתר בית המרקחת.
איסוף לידים: לכל אורך האתר נבנה טופס ליצירת קשר של בעלי בית המרקחת ״אני רק לשאלה״. טופס זה נועד להמחיש את הקשר הישיר לרוקח באפשרות לשאול שאלות מקצועיות וכו׳. מצד בית המרקחת, טופס זה מהווה בסיס רחב לאיסוף לידים לצורך דיוור עתידי עם אותו לקוח פוטנציאלי.