האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

הסרת קעקועיםאיפיון, פיתוח ועיצוב אתר

אביגדור הסרת קעקועים תמונה מיצגת לעיצוב אתר

אביגדור tattoo&laser הינה חברה מובילה להסרת קעקועים. החברה הוקמה ע״י אביגדור גרינשפן שהוא אומן קעקועים. משנת 2009 הרשת מתמקדת רק בהסרת קעקועים מתוך הידע המקצועי הנרחב והניסיון של אביגדור. עיצוב אתר החברה נעשה מתוך רצון להדגיש את הפאן הרפואי של החברה והרמה המקצועית הגבוה של החברה.

www.tattoolaser.co.il
איפיון שיווקי ועיצוב אתר

בתחילת האיפיון השיווקי הוגדרו הצרכים המרכזים של האתר ובהם, בראש ובראשונה, קבלת לידים מלקוחות פוטנציאלים. בנוסף, למתג את החברה מסטודיו לקעקועים לחברה העוסקת בתחום מתוך ידע והכשרה רפואית. 

הדגשים השיווקיים שנעשו בתהליך איפיון ועיצוב האתר:
הגדרת החברה ובידולה - כחלק מהרצון לשנות את המיתוג של החברה הוא עודכן מחברת ״אביגדור tattoo&laser״ ל-״אביגדור הסרת קעקועים באחריות רפואית״. כמו כן עוצב לוגו חדש.
הדגשת הפאן הרפואי של החברה האתר - הבחירה הצבעונית בעיצוב אתר החברה, נעשתה כחלק מהאיפיון השיווקי והרצון להדגיש את הפאן הרפואי של החברה. בנוסף הודגשו האישורים הרפואיים של החברה ע״י משרד הבריאות וה-FDA.
קבלת לידים מהאתר - בכל האתר קיים טופס לקבלת ליד. בעיצוב ובניית האתר נלקח בחשבון אופי הגלישה השונה במובייל ובדסקטופ וטופס הליד הוא לא רפסונסיבי אלה שונה במהותו בין הדסקטופ והמובייל.
התוצאות מדברות - בכל האתר מופיעות תמונות של תהליך הורדת הקעקוע. התמונות שזורות בכל עמודי התוכן של האתר ולא בקטגוריה נפרדת של ״לפני ואחרי״. תמונות אלה היוו חלק מרכזי בתהליך עיצוב אתר ״אביגדור הסרת קעקועים״.