האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

מרקומיתאיפיון עיצוב ופיתוח אתר

תמונה מיצגת את עיצוב האתרים למרקומית

חברת Marcomit הינה חברה המספקת שירותי מיקור חוץ (outsourcing) לתפקיד המרקום בחברות. קהל היעד של החברה הוא חברות המעוניינות להשתמש בשרותי מיקור חוץ על פני העסקת איש/ת מרקום בתפקיד קבוע בחברה. בתהליך עיצוב האתר לחברת מרקומית הושם דגש מיוחד על הצד הויזואלי של האתר תוך כדי שמירה על הפונקציונאליות שלו ובו זמנית שהאתר יהיה מקורי בצורה יוצאת דופן.

איפיון השיווקי ועיצוב האתר

בתחילת תהליך איפיון האתר ולאחרי, בעיצוב אתר מרקומית הודגשו מספר נושאים.
קהל היעד: הגדרת קהל היעד היא השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך איפיון האתר. באתר מרקומית קהל היעד הוגדר ברובו כאנשי תעשיית ההיי-טק, בעלי הבנה טכנולוגית וראיה עיצובית עולמית.
יחודיות החברה: חברת מרקומית רצתה להדגיש את היחודיות שלה בתחום המרקום בישראל תוך כדי הצגת השירותים שהיא מספקת לחברות. בתהליך עיצוב אתר החברה, הושם דגש ניכר על יחודיות החברה ולכן הניווט באתר מוצג באופן ויזואלי ויחודי. בזמן הגלישה באתר, מתקיימת למידה של ״שפת האתר״ אצל הגולש שהיא שונה בתכלית מניווט במירב האתרים. הקונספט המרכזי בעיצוב אתר מרקומית היה הצגה ויזואלית של תרשים הזרימה של האתר ופרישתו לגולש.
לוגו החברה: כחלק מעיצוב אתר מרקומית נעשה שיפור בלוגו החברה מתוך רצון כי יזכרו את לוגו החברה. השימוש בלוגו החברה הוא למעשה הבסיס לעץ מבנה האתר כפי שהוא מוצג ויזואלית באתר.