האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

כל זכות נוערעיצוב אתר ועיצוב ממשק וחווית משתמש UI/UX

תמונה מיצגת לעיצוב אתר כל זכות צעיר

כל זכות נוער הינו מיזם של כל זכות בשיתוף משרד החינוך הנועד להנגיש לבני נוער את זכויותיהם. האתר עוצב מתוך דגש על השימוש בסלולר. תהליך האיפיון ועיצוב האתר החל במובייל (Mobile First). במהלך התהליך של איפיון ופיתוח האתר, התקיימו מספר קבוצות מיקוד עם בני נוער על מנת להגיע לתוצאה הרצויה והנגישה עבורם.

https://teen.kolzchut.org.il
עיצוב ממשק משתמש וחווית משתמש UI/UX

המשימה הראשונית והראשית של אתר ״כל זכות נוער״ היתה להנגיש את הזכויות לבני הנוער בישראל בצורה פשוטה וברורה על מנת שתוכל לשמש אותם ותוך רצון מתמיד לשמור על המקצועיות והמידע המדויק.
האתר פותח והוקם תוך שיתוף פעולה בין ״כל זכות״ ובין משרד החינוך. במהלך פיתוח השפה העיצובית של האתר וה-UI/UX התקיימו קבוצות מיקוד של בני נוער מישראל על מנת למקד את הצרכים שלהם והדרישות שלהם לאתר מהסוג הזה ואף לבחון את הצורך באתר מהסוג הזה לבני נוער. בנוסף, קבוצות המיקוד הן אלה שדייקו את הדרישות העיצוביות מהאתר.

שפה עיצובית לאתר - עיצוב האתר נעשה מתוך רצון לייצר שפה פשוטה וישירה לבני הנוער ולא מתייפיפת. כמו כן הושם דגש מכוון לא להשתמש בתמונות ולתת תזכור לאתר האב ״כל זכות״.
עיצוב התוכן באתר - באתר ניתן דגש מיוחד עבור עיצוב האתר:
בעמודי הקטגוריה הראשית הנושאים מוצגים לרוב כשאלה והעיצוב שלהם בתחושה של צ׳אט.
התוכן בעמוד הזכות מוצג בראש העמוד כתקציר בנקודות פשוטות ובהמשכו בהרחבה. בסופו ניתנת הפניה לגורם הרלוונטי שאליו בני הנוער יכולים לפנות לעזרה.
ניווט באתר - הניווט באתר הינו באופן מדורג מתוך הבנה כי במרבית המקרים הגולשים, יגיעו לזכות הרלוונטית ממנוע חיפוש ישירות או בחלק מהמקרים מעמוד הבית, כאשר הזכות הספציפית היא זו שמעניינת אותם ולא הקטגוריה של הזכות.
קישור להרחבה - בסוף כל הסר על הזכות, ניתן קישור להסבר מורחב באתר כל זכות. מצב זה איפשר לנו לשמור על 2 רמות תוכן: אחת צרה ומדויקת באתר כל זכות נוער ואחת המורחבת הקיימת באתר כל זכות.