האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

עתידים מדיקל סנטרUI UX, איפיון עיצוב ופיתוח אתר

UI UX עתידים מדיקל סנטר

עתידים מדיקל סנטר הינו מרכז רפואי רב תחומי. המרכז נותן שירותים במגוון טיפולים רפואיים. עתידים מדיקל סנטר הוא מרכז פרטי בבעלות ״עיניים - דנאל״. עיצוב אתר עתידים מדיקל סנטר נעשה מתוך רצון להנגיש את המידע לציבור הרחב ולרופאים אשר מבצעים טיפולים במרכז.

www.atmc.co.il
איפיון שיווקי ועיצוב אתר

בתחילת תהליך האיפיון הוגדרו הצרכים השיווקיים של ׳עתידים מדיקל סנטר׳ והיעדים לאתר על מנת שיהוו את הבסיס לעיצוב האתר בהמשך.
קהל יעד - לאתר יש שני קהלי יעד עיקריים. האחד, לקוחות הקצה אשר מגיעים למרכז לטיפולים רפואיים, והשני, רופאים ומנתחים אשר הם לקוחות הנעזרים במרכז על מנת לבצע ניתוחים וטיפולים רפואיים.
מגוון הטיפולים - ב׳עתידים מדיקל סנטר׳ קיימים מגוון טיפולים וניתוחים במגוון התמחויות. על מנת לבדל את סוגי הטיפולים, כל תחום התמחות קיבל אייקון יעודי וצבעוניות המלווה אותו לאורך האתר.
נגישות מידע למטופלים - על מנת להנגיש את המידע ללקוחות הקצה, קיימת נגישות לטפסים הנחוצים להם לפני הטיפול ובשימוש בטלפון סלולרי יש קישור לוויז על מנת לאפשר להם הגעה פשוטה למרכז.
רופאים - הרופאים אשר בחרו להשתמש בשירותי המרכז, הם למעשה כחלק מחלון הראווה של ׳עתידים מדיקל סנטר׳. באתר ניתן לקבל מידע על כל רופא ע״פ תחום ההתמחות שלו.