האתר מיועד לצפייה אנכית.
אנא סובב את הטלפון.
סטודיו לעיצוב משה ליברמן
תובל 22, רמת גן
ליצירת קשר ב - whatsapp
טל': 03-6122061
דוא"ל': info@design-studio .co.il

D+AUI UX, איפיון ועיצוב אתר

D+A - תמונה ראשית

D+A הינו המגזין הותיק והיוקרתי בישראל העוסק בתחום העיצוב והאדריכלות. המגזין בגירסת offline קיים מספר שנים. במגזין מופיעים מיטב הכותבים והצלמים בישראל, המתמחים בעיצוב ובאדריכלות. קהל היעד שלו הוא אדריכלים, מעצבים ושוחרי עיצוב, כאשר במגזין הושם דגש גבוה על רמתו התוכנית והמקצועית. עיצוב אתר D+A ואיפיונו השיווקי נעשו מתוך רצון להמשיך את ה״אני מאמין״ וה- DND של המגזין בגירסת ה- offline ולתת לו ביטוי באתר.

www.da-magazine.co.il
אפיון שיווקי ועיצוב אתר

תהליך איפיון אתר D+A היה תהליך יחודי ומאתגר במיוחד, מכיוון שמלבד האיפיון הבסיסי של האתר היה צורך לאפיין את המנוע השיווקי, והצמיחה הכלכלית, של האתר תוך דרישה לשמר על סטאנדרט גבוה של עיצוב ולשקף את המגזין בגירסת ה- offline.

המנוע לצמיחה כלכלית של האתר: הדרישה היחודית באתר זה היתה גם לאפיין את הצד השיווקי של האתר המאפשר את קיומו הכלכלי. לאחר בחינה משותפת, הוחלט לא להשתמש כלל בבאנרים באתר מתוך רצון לבדל את האתר ולשמרו רק כאתר תוכן. הפלטפורמה השיווקית שנבחנה היא שימוש בתוכן שיווקי ומקצועי. החלטה זו הובילה את עיצוב אתר המגזין. שימוש בפלטפורמות תוכן לאמצעי מכירה. לאנשי השיווק באתר פותחו מספר מוצרים שיווקיים כגון: כתבות תוכן, איזכור בכתבה, קישור לאתרי המפרסמים וחשיפת שמות המוצרים המוצגים בתמונות ע״ג התמונה. כמו כן הושם דגש ליצירת מאגר משתמשים לדיוור.
״התוכן הוא המלך״: המגזין מצטיין ברמה גבוהה של תוכן, הן בדגש על רמת הכתיבה והן ברמה הגבוהה של הצלמים באתר. על מנת להדגיש זאת, הושם דגש בתהליך עיצוב אתר על אנשי התוכן שלו ומתן במה יחודית להציג אותם כחלק מהצוות המקצועי המייצר את התוכן לאתר.
קהל היעד: הגדרה מדויקת של קהל היעד לאתר היתה קהל אדריכלים, מעצבים ושוחרי עיצוב. על מנת להדגיש זאת, הושם דגש בתהליך עיצוב אתר המגזין, על שימוש בתמונות גדולות ומתן כבוד לתוכן שמאפשר לקורא להתעמק בתוכן האתר.
מיתוג האתר: כחלק מתהליך האיפיון השיווקי ועיצוב האתר, עוצב וחודש לוגו המגזין, על מנת להדגיש את האקטואליות של המגזין כיום ואת הפניה המדויקת לקהלי היעד. 
Mobile First: בתהליך עיצוב האתר הושם דגש מיוחד על השימוש במובייל, מתוך הבנה שהשימוש במובייל לגלישה באתר תהייה המובילה בשימושיות באתר. לכן האתר עוצב בתחילה בגירסת המובייל שלו ורק לאחר זאת בגירסת הדסקטופ שלו. בעיצוב שתי הגירסאות לאתר, הושם דגש על שימושיות יחודית ע״פ פלטפורמת השימוש באתר.